Elektryk budowlany umowa niemiecka opł.mieszkanie

Oferty pracy w Zgorzelcu
Kontakt:

23 lis 2018, 10:22

BestHill Work to prężnie rozwijającą się agencją pośrednictwa pracy agencja pośrednictwa pracy posiadająca wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia o numerze 16434.Praca zespołowa i zadowolenie naszych kandydatów jak również klientów jest dla nas priorytetem. BestHill Work to pasja i zaangażowanie .

W związku z dynamicznym rozwojem Naszej Firmy poszukujemy pracowników na stanowisko:

Elektryk budowlany

Opis stanowiska:

wymiana starej i wykonywanie nowej instalacji elektrycznej, kablowej
konserwacja elektryczna obiektów
instalacja oświetlenia
Wymagania:

uprawnienia SEP lub ukończona szkoła kierunkowa
doświadczenie na podanym stanowisku
znajomość języka niemieckiego(jedna osoba w team - warunek konieczny)
prawo jazdy + auto - konieczne
Oferta pracodawcy:

stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
wsparcie koordynatora polskojęzycznego przez cały okres zatrudnienia na terenie Niemiec
atrakcyjne wynagrodzenie 13 € brutto/h+ 30 € netto dieta/dzień
zakwaterowanie OPŁACONE i zapewnione przez pracodawcę
W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny od pon- pt 9.00 do 17.00

789 362 250 lub 799 956 165