Pakowacz - praca na 3 zmiany od poniedziałku do piątku (Stanowice)

Oferty pracy w Oławie
Kontakt:

21 lis 2018, 14:07

Zakres obowiązków:
• Pakowanie wyrobu gotowego.
• Ocena wyrobu gotowego pod kątem wymaganej jakości.
• Wypełnianie dokumentacji produkcyjnej.
• Zachowanie norm i standardów BHP, dbałość o porządek na stanowisku pracy.

Oczekiwania względem kandydatów:
• Doświadczenie zawodowe w obszarze produkcji.
• Umiejętność pracy w zespole.
• Gotowość do pracy w systemie zmianowym.

Oferujemy:
• Zatrudnienie na umowę o pracę w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym
• Karta sportowo-kulturalna
• Dodatkowa opieka medyczna
• Dodatek transportowy
• Ubezpieczenie grupowe
• Dodatek za pracę zmianową
• Pakiet socjalny

Telefon: +48 717385000