Operator maszyn/Operator procesu - stałe zatrudnienie

Oferty pracy w Dzierżoniowie
Kontakt:

21 lis 2018, 13:51

Kto z nas nie uwielbia czekolady!?
Jeśli chcesz poznać proces powstawania słodkich czekoladowych przekąsek i stać się członkiem zespołu który z pasją je tworzy ta oferta skierowane jest właśnie do Ciebie

Miejsce pracy Bielany Wrocławskie

oferujemy
- Zatrudnienie w renomowanej, międzynarodowej firmie
- Umowę bezpośrednio przez naszego klienta
- Możliwość rozwoju oraz awansu
- Stabilne warunki zatrudnienia
- Atrakcyjne wynagrodzenie oraz bogaty pakiet socjalny
- Premię miesięczną
- Bezpłatny transport na terenie Wrocławia, Bielawy, Dzierżoniowa, Strzelina oraz z wielu innych okolicznych
miejscowości
- Bogaty pakiet socjalny ( bezpłatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do posiłków,
pracowniczy program emerytalny, dofinansowana karta multisport, świadczenia ZFŚS)

zadania
- Obsługa maszyn i urządzeń
- Nadzór nad przebiegiem procesu poprzez kontrolę pracy maszyn i jakości produktu
- Zapewnienie ciągłości produkcji na linii produkcyjnej poprzez usuwanie drobnych awarii
- Aktywne uczestnictwo w programach usprawnień
- Szkolenie nowych pracowników
- Praca w systemie zmianowym

oczekujemy
- Wykształcenie min. zawodowe
- Co najmniej 1 rok doświadczenia w obszarze produkcyjnym
- Zmysł techniczny
- Samodzielność w działaniu oraz aktywne rozwiązywanie problemów
- Umiejętność współpracy w zespole
- Znajomość technologii produkcji spożywczej mile widziana

Telefon: 607 208 903