Operator technik / stałe zatrudnienie

Oferty pracy w Dzierżoniowie
Kontakt:

21 lis 2018, 13:22

Dla naszego klienta z branży spożywczej, zakładu produkcyjnego Mondelez International, który każdego dnia z pasją tworzy czekoladowe przekąski, szukamy kandydatów/ek na stanowisko OPERATOR TECHNIK.

Miejsce pracy - Bielany Wrocławskie

oferujemy
· zatrudnienie bezpośrednio u naszego klienta, w renomowanej, międzynarodowej firmie
· możliwości rozwoju i awansu
· stabilne warunki zatrudnienia
· atrakcyjne wynagrodzenie oraz bogaty pakiet socjalny ( bezpłatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do posiłków, pracowniczy program emerytalny, dofinansowana karta multisport)
· premię miesięczną
· bezpłatny transport z wybranych miejscowości, m. in. Wrocław, Bielawa, Dzierżoniów, Strzelin, Ziębice, Niemcza i inne

zadania
· prowadzenie procesu produkcyjnego zgodnie ze standardami
· współpraca z Działem UR w zakresie działań prewencyjnych i remontowych
· przezbrajanie maszyn i urządzeń produkcyjnych
· bieżąca kontrola obsługiwanych maszyn i urządzeń
· bieżąca ewidencja i kontrola parametrów produkcyjnych
· diagnostyka, regulacje i ustawienie usterek maszyn, prace modernizacyjne

oczekujemy
· wykształcenia technicznego, preferowane mechaniczne
· min. rocznego doświadczenia w obsłudze technicznej maszyn i urządzeń zautomatyzowanych
· znajomości podstaw obsługi komputera i pakietu MS Office
· umiejętności czytania instrukcji technicznych
· umiejętności diagnozowania awarii i naprawy maszyn i urządzeń
· umiejętności pracy w zespole
· książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych lub chęci jej wyrobienia
· dyspozycyjności do pracy w systemie czterobrygadowym, trzyzmianowym

Telefon: 607 208 903