Architekt rozwiązań IT

Oferty pracy w Oleśnicy
Kontakt:

21 lis 2018, 13:06

Misja Osadkowski SA:
Kompleksowe zaopatrzenie rolnictwa, poprzez świadczenie obsługi na jak najwyższym poziomie.

Zobacz, jak wygląda kariera w Osadkowski SA: http://osadkowski.pl/pl/kariera

Poznaj nasz nowy profil: https://pracodawcy.pracuj.pl/osadkowski-sa,16167

W związku z rozwojem firmy obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Architekt rozwiązań IT / Programista

Miejsce pracy: Bierutów

Zakres zadań:
Tworzenie i testowanie nowych aplikacji
Utrzymywanie i doskonalenie istniejących rozwiązań
Dbanie o wysoką jakość kodu
Praca w metodykach zwinnych

Wymagania:
Minimum 3 lat doświadczenia na stanowisku programisty .NET
Praktyczna znajomość C#, ASP.NET MVC, Microsoft Entity Framework, HTML, CSS, Java Script, jQuery
Duże zaangażowanie, kreatywność i pomysłowość. Nastawienie na pracę zespołową oraz zwinne podejście do wytwarzania oprogramowania
Znajomość relacyjnych baz danych, języka SQL, oraz testów jednostkowych
Mile widziana znajomość Java i doświadczenie w budowaniu aplikacji mobilnych (Android)

Oferujemy:
Szerokie możliwości rozwoju – udział w rozbudowie funkcji analitycznych w dużej, uznanej organizacji
Możliwość wdrożenia w życie własnych pomysłów i rozwiązań
Stabilne zatrudnienie, dobór optymalnej formy współpracy (umowa o pracę, lub B2B)
Dobrą atmosferę pracy opartą na zaufaniu i profesjonalizmie, w poszanowaniu work-life balance
Atrakcyjne wynagrodzenie
Prywatny pakiet medyczny
Karta sportowa
Świadczenia z ZFŚS
Ubezpieczenie grupowe

Telefon: 696 021 580