Kierowca wózka widłowego

Oferty pracy w Oleśnicy
Kontakt:

21 lis 2018, 13:06

Jeśli interesuje Cię praca w stabilnej firmie, z przejrzystymi zasadami zatrudnienia, a jednocześnie chcesz rozpocząć swoją karierę zawodową w międzynarodowej firmie w przemyśle drzewnym, zgłoś się do nas!

Rozwijamy nasz zespół i poszukujemy odpowiednich kandydatów na stanowisko:

Kierowca wózka widłowego, miejsce pracy: Kronospan Dobroszyce

Oferujemy:
- stabilne warunki zatrudnienia na umowę o pracę,
- nagrody i dodatki finansowe do wynagrodzenia,
- szkolenia wstępne i bieżące wsparcie podczas wdrożenia do pracy.

Zadania:
-organizacja magazynu i obsługa płynności produkcji,
-odstawianie i podstawianie pakietów płyt i palet na ciągi produkcyjne,
-odstawianie palet ze stanowisk pakowania do magazynu,
-przestrzeganie zasad ustawienia palet w magazynie zgodnie z obowiązującymi normami i zasadami magazynowania wyrobów gotowych,
-prawidłowy załadunek towarów na środki transportowe pod względem ilościowym i jakościowym.

Wymagania:
-uprawnienia do obsługi wózków widłowych wydane przez komisję UDT - warunek konieczny!
-dyspozycyjność,
-doświadczenie w obsłudze wózków widłowych,
-umiejętność obsługi terminala/komputera.

Telefon: 518 285 038