Operator Maszyn / pracownik produkcji

Oferty pracy w Oleśnicy
Kontakt:

21 lis 2018, 13:04

Pracuj z nami w firmie 3M, która umożliwi Ci rozwój w branży produkcyjnej! Podejmij współpracę z firmą z długoletnim doświadczeniem, dla której poszukujemy kandydatów na stanowisko:
OPERATOR MASZYN PRODUKCYJNYCH
Praca
we Wrocławiu na Kowalach.

oferujemy

- 500 złotych za polecenie do pracy pracownika w konkursie Poleć do Randstad.
- pracę na podstawie umowy o pracę tymczasową - płatne urlopy i składki
- wynagrodzenie w wysokości od 18,42 zł/h do 21,97 zł/h
- dodatki za pracę w weekend 100 zł
- dofinansowanie posiłków, ciepłe napoje bez ograniczeń
- bezpłatny Transport z Wrocławia, Oleśnicy
- pakiet benefitów (karta sportowa, opieka medyczna, zniżki do kina, sklepów, restauracji)
- zdobycie nowego doświadczenia

zadania

- obsługa maszyn produkcyjnych
- montaż i pakowanie elementów
- kontrolę parametrów procesu technologicznego
- wypełnianie dokumentacji produkcyjnej

oczekujemy

- chęci do pracy
- dyspozycyjności i gotowości do pracy w systemie zmianowym
- podstawowej znajomości obsługi komputera
- mile widziane doświadczenie w obsłudze maszyn oraz urządzeń produkcyjnych

Telefon: 501 331 302