Magazynier - Operator wózka widłowego

Oferty pracy w Oleśnicy
Kontakt:

21 lis 2018, 13:04

Pracuj w firmie, która inwestuje w ludzi, oferuje wysokie wynagrodzenie i pakiet benefitów. Pracuj w firmie 3M we Wrocławiu! Poszukujemy magazynierów!

Wyślij sms o treści PRACA na numer 665699799 a my do Ciebie oddzwonimy !!!

oferujemy

- BEZPŁATNY TRANSPORT z Oleśnicy (Oleśnica, Długołęka, Mirków, Kiełczów, Psie Pole)
- BEZPŁATNY TRANSPORT z Chrząstawy (Chrząstawa Wielka, Pętla autobusowa Łany, Strachocińska, Miłoszycka)
- BEZPŁATNY TRANSPORT z Wrocławia ( Dworzec Świebodzki, pl. Jana Pawła II,
Świdnicka, Galeria Dominikańska, Poczta Główna, Urząd Wojewódzki, Katedra, Ogród
Botaniczny, Wyszyńskiego, Damrota, Mosty Warszawskie, Kromera, Brucknera, Kwidzyńska, Bociania, Dworcowa, Wzgórze Partyzantów, pl. Grunwaldzki / Norwida, Kochanowskiego, Śniadeckich)

- pomagamy uzyskać uprawnienia na wózki widłowe z UDT
- umowę o pracę tymczasową
- płatne urlopy, ubezpieczenie zdrowotne
- wynagrodzenie godzinowe od 20,98 zł brutto/h
- podwyżkę zawsze po 3 miesiącach
- terminowość wypłat
- możliwość pracy w nadgodzinach
- pakiet benefitów (karta sportowa, opieka medyczna, zniżki do kina, sklepów, restauracji)
- świetną atmosferę

zadania

- obsługa wózka widłowego
- kompletowanie zamówień
- dostarczanie gotowego produktu do magazynu i na produkcję
- praca z dokumentacją magazynową

oczekujemy

- doświadczenie na w/w stanowisku- mile widziane!
- uprawnienia na wózki widłowe
- gotowości do pracy w systemie zmianowym

Telefon: 501 331 302