Menedżer ds. organizacji inwestycji deweloperskich

Oferty pracy w Oleśnicy
Kontakt:

21 lis 2018, 13:02

HELIOS STRATEGIA POLSKA Sp. z o.o. Międzynarodowa firma wykonująca instalacje fotowoltaicznych elektrowni „pod klucz” na całym świecie.

Poszukujemy Menedżera ds. organizacji inwestycji deweloperskich

Miejsce pracy: Oleśnica, Dolnośląski

Zadania: Organizacja i prowadzenie papirologii polegające na przygotowaniu dokumentacji projektowej dla instalacji stacji fotowoltaicznej PV. Wyszukiwanie działek ziemi dla instalacji stacji fotowoltaicznej. Komunikacja z właścicielami działek (rolnikami) i zawarcie umów dzierżawy. Organizacja zbioru dokumentacji i załatwienie formalności związanych z otrzymaniem Pozwolenia na Budowę

Wymagania: Wykształcenie budowlane lub techniczne

Miło widziane - doświadczenie w prowadzeniu projektów inwestycyjnych w budownictwie, wiedza z zakresu poszczególnych etapów procesu deweloperskiego, doświadczenie pracy z nieruchomością.

Dobra znajomość pakietu MS Office, umiejętności czytania rysunków technicznych.

Umiejętności analityczne. Bardzo dobrej organizacji pracy i samodzielności. Gotowości do podróży służbowych.

Oferujemy:

Atrakcyjne wynagrodzenie (do uzgodnienia w zależności od atutów kandydaty).

Podstawowa oplata 4 000 zł brutto + premii.

Interesującą pracę w dynamicznym zespole w międzynarodowym środowisku. https://heliosstrategia.com/en/

Również zatrudniamy osób po studiach albo absolwentów.

Telefon: 576 610 854