Praca na magazynie / magazynier - Dobroszyce - OD ZARAZ!

Oferty pracy w Oleśnicy
Kontakt:

21 lis 2018, 12:16

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

Dla naszego Klienta, firmy logistycznej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Pracownik Magazynu

• Miejsce pracy: DOBROSZYCE koło Oleśnicy

• Nie wymagamy uprawnień na wózki widłowe!

Zadania:

• Praca w zakresie rozładunku, magazynowania
• Praca ze skanerem
• Kompletowanie zamówień

Wymagania:

• Mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie
• Dokładne oraz sumienne wywiązywanie się z powierzonych obowiązków

Oferujemy:

• Płatne nadgodziny
• Zatrudnienie od zaraz!
• Pracę od poniedziałku do piątku
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową w pełnym wymiarze godzin
• Możliwość pracy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
Benefity (multisport, grupowe ubezpieczenie)

Telefon: +48 713421816