Pracownik magazynu – specjalne grafiki dla studentów

Oferty pracy w Świdnicy
Kontakt:

21 lis 2018, 10:42

Szukasz pracy, ale cenisz sobie czas wolny? Chcesz połączyć pracę z innymi obowiązkami? Zacznij zarabiać z Randstad pracując w nowoczesnym centrum logistyki w Bielanach Wrocławskich. Teraz grafiki również na 50% etatu!

Nie czekaj do ostatniej chwili - aplikuj już teraz i zgarnij dodatkow świąteczny bonus 1300 zł!*

Teraz w Randstad nagradzamy dobre znajomości.
Pracuj i polecaj! Za każdą poleconą do pracy osobę zarobisz 1000 zł*!

OFERUJEMY

- stawkę 18,50 zł brutto/h - wynagrodzenie zawsze na czas!
- premię do 15%
- liczne benefity w szczycie sezonu
- specjalne grafiki dla studentów i uczniów na 100% i 50% etatu
- możliwość pracy w systemie weekendowym oraz w tygodniu
- umowę o pracę tymczasową przez Randstad (składki ZUS i płatne urlopy)
- możliwość długofalowej współpracy oraz awansu zawodowego
- pakiet Randstad PLUS (karta sportowa OK System, opieka medyczna, zniżki i rabaty nawet do 50% w wybranych sklepach i placówkach)
- bezpłatny dojazd autobusem pracowniczym!
- darmowy posiłek w trakcie pracy

ZADANIA

Do Twoich obowiązków należeć będzie rozpakowywanie towaru, kompletacja i pakowanie zamówień, praca przy użyciu skanera.

OCZEKUJEMY

- gotowości i zdolności do pracy w trybie zmianowym - na zmianie dziennej i nocnej
- braku przeciwwskazań do stania/chodzenia przez 10 godzin
- sumienności i skrupulatności w wykonywaniu obowiązków
- przestrzegania zasad i wewnętrznych regulaminów pracy

Brzmi ciekawie? Nie czekaj! Zgloś sie do nas już dzisiaj.
ZADZWOŃ lub wyślij sms o treści "Pracuj" na numer 607 201 702