Poszukiwana osoba na stanowisko kucharza/ki do pizzeri

Oferty pracy w Świdnicy
Kontakt:

21 lis 2018, 10:41

Poszukujemy dyspozycyjnej osoby do pracy w pizzerii na stanowisku kucharza/kucharki.

Oferujemy:
-umowę o pracę
-pracę w młodym i dynamicznym zespole
- przyjazną atmosferę pracy
- atrakcyjne wynagrodzenie
- zniżkę pracowniczą

Oczekiwania:
- poszukujemy osoby dyspozycyjnej
- wiek 24-40 lat
- umiejętność pracy w zespole
- umiejętność zarządzania pracą własną oraz pracą innych
- podzielna uwaga
- pozostałe cechy: energiczność, sumienność, uczciwość, odpowiedzialność, punktualność
- aktualna książeczka sanepidowska

Nie wymagamy dużego doświadczenia. Ważne by osoba ubiegająca się o stanowisko spełniała powyższe oczekiwania oraz posiadała dryg do pracy w gastronomii, reszty Cię nauczymy.

Obowiązki:
- przygotowywanie pizzy oraz innych posiłków, które znajdują się w naszym menu wg receptur
-przygotowywanie ciasta do pizzy
- dokrajanie składników, szykowanie marynat i sosów
- zarządzanie zmianą ( osoba na tym stanowisku zarządza pracą własną oraz pracą osób znajdujących się na zmianie)
-inne

Telefon: 796 193 925