Spedytor międzynarodowy do 3,5t

Oferty pracy w Ząbkowicach Śląskich
Kontakt:

18 lis 2018, 15:07

Główne obowiązki:
-Pozyskiwanie nowych klientów, zleceń transportowych
-Wyszukiwanie i planowanie usług przewozowych, ustalanie warunków transportu
-Budowanie długofalowej współpracy z Klientami
-Prowadzenie ewidencji zleceń, raportowanie
-Dbanie o wysoką jakość usług transportowych oferowanych Klientom

Wymagania:
-Doświadczenie na podobnym stanowisku
-Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
-Znajomość pakietu MS Office (Word, Excel)
-Umiejętność planowania zadań
-Samodzielność
-Zdolności interpersonalne, asertywność
-Bardzo dobra organizacja pracy
-Umiejętność pracy pod presją czasu
-Dokładność, sumienność

Kandydatom oferujemy:
-Korzystne warunki zatrudnienia
-Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji
-Możliwość rozwoju zawodowego i ciekawą pracę w młodym zespole:)

Telefon: 602 354 220