Sprzedawca/Kasjer - personel pomocniczy

Oferty pracy w Ząbkowicach Śląskich
Kontakt:

18 lis 2018, 15:03

Grupa Progres to Nowoczesne Usługi HR dla Biznesu. Jesteśmy firmą

z polskim kapitałem. Od 15 lat wspieramy przedsiębiorstwa, w zakresie pracy tymczasowej oraz innych usługach HR. Zatrudniamy już

ponad 21 tysięcy pracowników w całej Polsce.

Dla jednego z naszych klientów, międzynarodowego sieci marketów w Europie poszukujemy pracowników na stanowisko:

Sprzedawca/Kasjer - wykładanie Towaru

LOKALIZACJA:

Ząbkowice Śląskie

ZADANIA:

- wykładanie towaru,

- dbanie o sale sprzedaży,

- obsługa stanowiska ważenia, warzyw i owoców,

OFERTA:

- podstawa wynagrodzenia 2600 zł /brutto

- umowa o pracę - pierwsza na 3 miesiące,

WYMAGANIA:

gotowość do pracy na dwie zmiany (rano, popołudnie)
książeczka sanepid

ZAINTERESOWAŁA CIĘ TA OFERTA ?!

Telefon: 603 980 173