Zacznij z NAMI! Zostań operatorem produkcji!!

Oferty pracy w Wałbrzychy
Kontakt:

18 lis 2018, 14:59

LG Chem Wrocław Energy jest nową inwestycją koreańskiego koncernu LG w Polsce. Fabryka zlokalizowana pod Wrocławiem to jedyna baza masowej produkcji baterii litowo-jonowych branży automotive w Europie!

W związku ze stałym rozwojem firmy poszukujemy :

OPERATORÓW PRODUKCJI
Miejsce pracy: Biskupice Podgórne (pow. wrocławski)

NASZA OFERTA DLA CIEBIE:
• Darmowy transport z/do pracy
• Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę – pierwsza umowa na 2 lata (kolejna na czas nieokreślony!)
• Atrakcyjna pensja podstawowa + pakiet premii
• Możliwości rozwoju i pakiet szkoleń m. in. zewnętrzne szkolenia elektroenergetyczne SEP E1
• Dofinansowywane obiady do wyboru za jedyne 4 zł
• Pakiet benefitów: karta Multisport, darmowa opieka medyczna, ubezpieczenie na życie,

U KANDYDATÓW ZWRACAMY UWAGĘ NA:
• Gotowość do pracy w systemie 4-brygadowym
• Umiejętność obsługi komputera (mile widziane doświadczenie w pracy na dotykowych panelach sterowania)
• Mile widziane doświadczenie na produkcji :)

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
• nadzór nad pracą maszyn
• obsługa komputera i paneli dotykowych

• wykonywanie prostych czynności konserwacyjnych
• transport i załadunek materiałów produkcyjnych
• kontrola i w razie potrzeby zmiana parametrów produkcyjnych

Telefon: 882 434 215