Pracownik Produkcyjny - Monter/ka - WSSE Wałbrzych

Oferty pracy w Wałbrzychy
Kontakt:

18 lis 2018, 14:56

Trenkwalder jest jednym z liderów na polskim rynku usług HR, realizującym liczne projekty w zakresie pracy stałej, tymczasowej i outsourcingu.

Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG z obrotem powyżej 1 miliarda euro. Grupa Trenkwalder jest jedną z wiodących agencji pracy w Europie, zatrudnia ponad 55 000 pracowników i ma ponad 300 biur w 17 krajach Europy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i najlepszym specjalistom w branży, Trenkwalder zdobywa zaufanie coraz liczniejszej rzeszy zatrudnionych kandydatów oraz zadowolonych klientów.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Pracownik Produkcyjny

Miejsce pracy: Wałbrzych

Obowiązki:,
- montaż elementów komponentów samochodowych,
- obsługa maszyn oraz linii produkcyjnej,
- czynności pomocnicze przy produkcji,
- kontrola finalna wyprodukowanego elementu.

Wymagania:
- zdolności manualne,
- mile widziane wykształcenie zawodowe,
- mile widziane doświadczenie na produkcji,
- wysoka motywacja do pracy,
- rzetelność i obowiązkowość,
- elastyczność i chęć nauki nowych rzeczy.

Oferujemy:
- transport pracowniczy z okolicznych miejscowości,
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową na pełny etat,
- możliwość bezpośredniego zatrudnienia w Firmie po okresie próbnym,
- miłą atmosferę w pracy,
- oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Telefon: 602 142 896