Zatrudnimy ekspedientkę

Oferty pracy we Wrocławiu
Kontakt:

18 lis 2018, 14:41

Zatrudnimy na stanowisku ekspedientki we Wrocławiu przy ul. Krakowskiej 96

ZAKRES OBOWIĄZKÓW
- zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta zgodnie ze standardami firmy
- obsługa komputera i kasy fiskalnej
- dbanie o estetyczny wygląd i właściwą ekspozycję towarów

OCZEKIWANIA
- minimum wykształcenie zawodowe
- dyspozycyjność i gotowość do pracy w systemie zmianowym: 7-19 i 19-7
- zaangażowanie, dokładność, rzetelność, uczciwość, dobry kontakt z klientem
- obsługa komputera
- doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

OFERUJEMY
- zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- umowę o pracę

kontakt: tel. 509801666