Pracownik Ochrony - Dowódca zmiany

Oferty pracy w Opocznie
Kontakt:

18 lis 2018, 13:53

Firma ARGOS już od 29 lat prowadzi działalność gospodarczą, specjalizując się w kompleksowej ochronie mienia. Jesteśmy Zakładem Pracy Chronionej. Zawsze stawiamy na profesjonalizm i jakość oraz wykwalifikowane kadry pozwalające ją utrzymać na niezmiennym poziomie. Aktualnie prowadzimy nabór na stanowisko:

Pracownik ochrony - Dowódca Zmiany

Miejsce pracy : ZPC Opoczno

Oferujemy:

zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
atrakcyjne wynagrodzenie + dodatek funkcyjny
premie
terminowe wypłaty
możliwość rozwoju osobistego oraz zawodowego
możliwość awansu w strukturach firmy
praca w systemie zmianowym
zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
niezbędne narzędzia pracy
możliwość ukończenia kursu kwalifikowanego pracownika ochrony
refundacja kosztów dojazdów, zakupu leków, inne formy wsparcia

Wymagania:
niekaralność
dyspozycyjność
komunikatywność
odpowiedzialność
punktualność
podstawowa znajomość obsługi komputera
umiejętność organizowania pracy i nadzoru nad podległymi pracownikami

Obowiązki:
organizowanie pracy podwładnym
nadzór i ocena wykonania zleconej pracy przez podwładnych,
zapewnienie bezpieczeństwa chronionego obiektu
prowadzenia dokumentacji obiektowej (również w formie elektronicznej)
reagowanie na zagrożenia
przestrzeganie procedur
ścisła współpraca z Klientem oraz Koordynatorem Ochrony

Telefon: 693 022 866