Serwisant urządzeń

Oferty pracy w Sieradzu
Kontakt:

18 lis 2018, 01:28

Idea Technik Spółka z o.o. z siedzibą w Sieradzu poszukuje pracownika na stanowisko Serwisant.

Spółka jest producentem samoobsługowych myjni samochodowych marki mtAutomatic, będącej jedną z wiodących marek tej branży w Polsce, wchodzącej obecnie na rynki zagraniczne.

Zakres obowiązków:

- Cykliczne przeglądy urządzeń
- Naprawy serwisowe produkowanych urządzeń
- Raportowanie i rozwiązywanie zaistniałych problemów

- Udział w spotkaniach serwisowych

Od kandydatów oczekujemy:

- Doświadczenia technicznego
- Mile widziane doświadczenie przy budowie instalacji hydraulicznych, elektrycznych
- Prawa jazdy kat. B

- Umiejętności podejmowania decyzji, samodzielność, kreatywność

- Zdolności manualne
- Obsługa komputera
- Uprawnienia SEP będą dodatkowym atutem

Oferujemy:

- Stabilną i ciekawą pracę pełną wyzwań
- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub działalność gospodarczą
- Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
- Atrakcyjne wynagrodzenie

Telefon: +48 43 822 8000