Organizator transportu/ magazynier

Oferty pracy w Zduńskiej Woli
Kontakt:

18 lis 2018, 00:28

MABUDO Sp. z o. o. to firma o długoletniej obecności na rynku, ciesząca się dużym zaufaniem klientów. Jesteśmy producentem energooszczędnych domów z prefabrykatów żelbetowych ze Zduńskiej Woli.

Poszukujemy kandydata na stanowisko: ORGANIZATOR TRANSPORTU/ MAGAZYNIER

Miejsce pracy: Zduńska Wola

ZAKRES ZADAŃ:
 zapewnienie bezbłędnych działań wszystkich funkcji logistycznych w firmie,
 koordynowanie pracy magazynu i zaopatrzenia,
 organizacja i nadzór nad środkami transportu w firmie,
 ścisła współpraca z magazynem i działem sprzedaży,
 składanie zamówień,
 przygotowanie transportów.

WYMAGANIA:
 obsługa komputera,
 prawo jazdy kat. B,
 mile widziane wykształcenie średnie lub wyższe.

OFERUJEMY:
 atrakcyjne wynagrodzenie,
 stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
 możliwość awansu zawodowego w strukturach firmy.

Telefon: 43 823 41 41