Inżynier procesu

Oferty pracy w Kutnie
Kontakt:

18 lis 2018, 00:19

Masz doświadczenie na stanowisku inżyniera procesu i zastanawiasz się nad nowymi wyzwaniami? Takie na Ciebie czekają - aplikuj!

oferujemy

- stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- pracę w zakładzie wyposażonym w wysoko zaawansowane linie technologiczne
- bogaty pakiet benefitów (zwrot części kosztów dojazdu, opieka medyczna, ubezpieczanie na życie, dofinansowanie do posiłków, premie)

zadania

- czynny udział w uruchomieniu zakładu produkcyjnego
- tworzenie list części zamiennych
- tworzenie instrukcji obsługi i konserwacji urządzeń
- planowanie harmonogramu oraz realizacja planu działań prewencyjnych
- ścisła współpraca z pozostałymi Działami w rozwiązywaniu bieżących problemów produkcyjnych
- prowadzenie statystyk oraz analiz awaryjności maszyn i urządzeń
- koordynacja prac firm zewnętrznych na terenie zakładu
- nadzór nad dokumentacją maszyn i urządzeń
- przygotowywanie materiałów szkoleniowych oraz prowadzenie szkoleń dla zespołu techników i operatorów w zakresie obsługi, diagnostyki i napraw
- monitorowanie i realizację wskaźników pracy Działu Technicznego
- zgłaszanie wszelkich problemów i przestojów do bezpośredniego przełożonego
- przestrzeganie procedur BHP oraz jakościowych
- zgłaszanie pomysłów oraz prowadzenie projektów mających na celu usprawnienie i zoptymalizowanie pracy powierzonych maszyn
- zarządzanie częściami zamiennymi w wyznaczonym obszarze

oczekujemy

- wykształcenia technicznego
- doświadczenia na podobnym stanowisku
- znajomości zasad budowy i działania urządzeń procesowych i/lub maszyn pakujących oraz elementów pneumatyki i hydrauliki
- znajomości podstaw diagnostyki maszyn wirujących
- umiejętności czytania rysunku technicznego, dokumentacji technicznej,
- umiejętności tworzenia rysunków technicznych z wykorzystaniem Auto-CAD
- komunikatywnej znajomości języka angielskiego
- doświadczenia w doborze i zakupie części zamiennych
- znajomości narzędzi Lean Manufacturing
- umiejętności pracy z systemami MRP (najlepiej SAP) oraz aplikacjami MS Office
- umiejętności utrzymywania wysokich standardów pracy
- umiejętności poszukiwania nowych rozwiązań
- umiejętności analizowania problemów i zagadnień technicznych
- doświadczenia w zarządzaniu firmami zewnętrznymi (podwykonawcami)

Telefon:42 231 50 82