Automatyk/elektronik

Oferty pracy w Kutnie
Kontakt:

18 lis 2018, 00:14

Manpower (Agencja zatrudnienia - numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Obecnie dla jednego ze swoich Klientów - międzynarodowej firmy tytoniowej - JTI, poszukuje osób na stanowisko:

Zakres obowiązków
Zadania:

• Udział w uruchamianiu nowych linii produkcyjnych
• Nadzorowanie linii produkcyjnych w zakresie obsługi elektrycznej i elektronicznej
• Zapewnienie prawidłowej pracy maszyn i urządzeń na linii produkcyjnej
• Udział w konwersjach, przeglądach, modernizacjach i uruchamianiu linii produkcyjnych
• Naprawa urządzeń elektrycznych i elektronicznych
• Współpraca z Działem Technicznym oraz firmami zewnętrznymi podczas instalacji oraz serwisowania maszyn i urządzeń

Oczekiwania
Wymagania:

• Wykształcenie średnie techniczne
• Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku (mile widziani również absolwenci chcący zdobyć doświadczenie)
• Znajomość mechanizmów automatyki procesowej - układów regulacji automatycznej, układów napędowych, pomiarowych, pętli prądowych
• Znajomość analizy i modyfikacji oprogramowania w sterownikach PLC oraz systemach SCADA - preferowany Siemens S7 300/400 i WinCC
• Znajomość sieci przemysłowych - Profibus DP i Ethernet
• Świadectwo kwalifikacyjne SEP
• Wiedza z zakresu mechaniki i pneumatyki
• Znajomość środowiska MS Office
• Gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym (6-18, 18-6) czterobrygadowym

Oferta
Oferujemy:

• Umowa o pracę podpisywaną bezpośrednio z JTI Polska - czołową międzynarodową firmą tytoniową z nowoczesną fabryką w Starym Gostkowie, wielokrotnie wyróżniana nagrodą Global Top Employer dla najlepszych pracodawców na świecie
• Bezpłatny transport z wielu lokalizacji (m.in. Łódź, Poddębice, Zgierz, Łęczyca, Uniejów, Ozorków, Zduńska Wola, Kutno, Koło)
• Dofinansowanie do posiłków
• Prywatna opieka medyczna, karta Multisport ubezpieczenie grupowe, plan emerytalny JTI
• Pakiet produktów firmowych do wyboru
• Atrakcyjne premie
• Nieodpłatny dostęp do nowoczesnej siłowni na terenie zakładu
• Dofinansowanie do nauki j. angielskiego
• Liczne szkolenia pozwalające na zdobycie nowych, cennych kwalifikacji

Telefon: 608 549 215