Pracownik Biurowy Bełchatów

Oferty pracy w Bełchatowie
Kontakt:

17 lis 2018, 17:09

PROBET Sp. z o.o. działa na polskim rynku ponad 20 lat aktywnie wspieramy zatrudnienie osób na terenie całej Polski. Dbamy o pracowników budując pozytywne relacje wzajemnego zaufania, dzięki czemu rozwijamy się, pozyskując nowe rynki. W związku z dalszym dynamicznym rozwojem poszukujemy osób chcących podjąć pracę na stanowisku:

Pracownik Administracyjno-Biurowy.

Miejsce pracy: Bełchatów.

Kontakt: Grzegorz 324 - pokaż numer telefonu - po odsłuchaniu komunikatu wybierz 5

mobile 723 - pokaż numer telefonu -

• WYMAGANIA:

aktualne orzeczenie o niepełnosprawności

wykształcenie miń. średnie

mile widziane doświadczenie w dziale księgowości

znajomość obsługi komputera (Excel, Word).

samodyscyplina i dobra organizacja własnej pracy.

• OBOWIĄZKI:

wprowadzanie dokumentów magazynowych

windykacja należności

drukowanie i wysyłanie korespondencji

tworzenie dokumentów w PDF

• OFERUJEMY:

atrakcyjne wynagrodzenie .

pracę w firmie o ugruntowanej i stabilnej pozycji na rynku .

możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu.

zatrudnienie na podstawie umowy o pracę cały .

Telefon: 723 068 654