PRACOWNIK PRODUKCJI (Tomaszów Mazowiecki)

Oferty pracy w Tomaszowie Mazowieckim
Kontakt:

16 lis 2018, 19:30

Grupa Balex Metal to międzynarodowa organizacja z listy Top 100 Polskich Firm, posiadająca 5 zakładów produkcyjnych oraz sieć sprzedaży w 10 krajach Europy.

Aktualnie do naszego Zakładu Produkcyjnego poszukujemy kandydatów na stanowisko:

OPERATOR MASZYN - PRACOWNIK PRODUKCYJNY

Miejsce pracy: Tomaszów Mazowiecki

Naszym pracownikom oferujemy:
• zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin na podstawie umowy o pracę
• pracę w firmie z wieloletnimi tradycjami o stabilnej pozycji na rynku
• przeszkolenie na stanowisku pracy i możliwość zdobycia doświadczenia
• szkolenie z zakresu obsługi nowoczesnych maszyn CNC
• możliwość podnoszenia kwalifikacji
• pakiet socjalny: kartę Multisport, ubezpieczenie grupowe na życie, prywatną opiekę medyczną oraz świadczenia bony na Święta

Od kandydatów oczekujemy:
• gotowości do pracy fizycznej w systemie 2 i 3 - zmianowym
• mile widziane wykształcenie techniczne bądź zawodowe oraz posiadanie uprawnień do obsługi wózków widłowych lub suwnicy

Zadania:
• obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych,
• raportowanie wykorzystania surowców do produkcji,
• dbanie o porządek i narzędzia na stanowisku pracy,
• przestrzeganie przepisów bhp i ppoż

Telefon: 58 778 45 83