Pracownicy produkcyjni lub magazynowi

Oferty pracy w Tomaszowie Mazowieckim
Kontakt:

16 lis 2018, 19:26

Mieszkasz w Tomaszowie Mazowieckim chcesz pracować w miejscu zamieszkania ? Szukasz pracy na produkcji lub magazynie ? Koniecznie zgłoś się do NAS!
Miejsce pracy = Tomaszów Mazowiecki

oferujemy

- umowę o pracę tymczasową
- terminowe wynagrodzenie
- płatne urlop + odprowadzane składki ZUS
- stawka na magazynie 16,43 zł brutto za godzinę
- stawka na produkcji 14,70 zł brutto za godzinę
- premia do 400 zł brutto

zadania

PRODUKCJA

- pakowanie gotowych produktów do kartonów (lekkie produkty),
- czyszczenie urządzeń pakujących,
- odkładanie kartonów na palety,
- dbanie o porządek na stanowisku pracy,
- foliowanie, przygotowywanie gotowych kartonów do transportu

MAGAZYN
- kierowanie wózkiem widłowym wysokiego bądź niskiego składowania,
- · opieka nad gospodarką magazynową,
- · utrzymywanie czystości na magazynie,

oczekujemy

MAGAZYN

- książeczka sanepid - warunek konieczny,
- praca w systemie 3 zmianowym,
- uprawnienia na wózki widłowe, aktualne psychotesty
- doświadczenie w obsłudze wózków widłowych minimum pół roku - warunek konieczny

PRODUKCJA
- aktualnych badań sanepidu,
- chęci do podjęcia pracy trzyzmianowej,
- chęci podjęcia pracy stałej i długoterminowej współpracy z firmą,
- sumienności i dokładności,
- mile widziane doświadczenie w pracach manualnych/produkcyjnych.

Telefon: 601 805 355