Operator Maszyn umowa o pracę od zaraz

Oferty pracy w Tomaszowie Mazowieckim
Kontakt:

16 lis 2018, 19:24

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy pracownika do pracy na:

Stanowisko: Młodszy operator maszyn i urządzeń
Rodzaj umowy: Umowa o pracę, praca na stałe
Miejsce pracy: Tomaszów Mazowiecki

Zakres zadań:
- Dbałość o ciągłość pracy linii produkcyjnej
- Obsługa maszyn i urządzeń
- Utrzymywanie odpowiednich standardów jakości produktu
- Zgłaszanie wszelkich nieprawidłowości w pracy maszyn
- Wypełnianie kart pomiarowych

Wymagania:
- Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
- Dyspozycyjność do pracy w systemie czterobrygadowym
- Gotowość do pracy na różnych sektorach produkcyjnych
- Odpowiedzialność, samodzielność

W zamian oferujemy:
- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- Atrakcyjne wynagrodzenie (3200zł do 3600)
- Stabilną pracę
- Możliwość rozwoju (szkolenia, awans)
- Pakiet benefitów np. bonusy świąteczne, okazjonalne paczki, dodatkowe ubezpieczenie, karta Multisport

Telefon: 698 686 698