Recepcjonistka SPA (K/M)

Oferty pracy w Pabianicach
Kontakt:

16 lis 2018, 18:24

Tkalnia SPA w Hotelu Fabryka Wełny to największe centrum SPA w regionie łódzkim, które proponuje szeroki wachlarz zabiegów w ekskluzywnych gabinetach wyposażonych w najnowocześniejszy sprzęt.

Odznaczone prestiżową nagrodą SPA Doskonałe Twojego Stylu Roku 2016 poszukuje uprzejmych, komunikatywnych kandydatów / kandydatek, które chcą się rozwijać i doskonalić swoje umiejętności na stanowisko:

Recepcjonistka SPA

Opis stanowiska:
•Bezpośrednia obsługa klienta,
•Przyjmowanie rezerwacji,
•Aktywna sprzedaż usług SPA i produktów detalicznych,
•Dbanie o wizerunek salonu oraz wysoki standard obsługi,

Wymagania:
•Komunikatywność,
•Umiejętność organizacji pracy,
•Umiejętności sprzedażowe,
•Gotowość pracy w weekendy
•Wysoka kultura osobista, miła aparycja,
•Znajomość języka angielskiego,

Oferta:
•Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system prowizyjny,
•Pracę w dynamicznie rozwijającym się hotelu,
•Umowę o pracę/zlecenie,
•Możliwość podnoszenia kwalifikacji i umiejętności zawodowych.

Telefon: 422 068 476