Pracownik Linii Produkcyjnej! Dojazd z Pabianic

Oferty pracy w Pabianicach
Kontakt:

16 lis 2018, 18:17

Job Impulse Polska (Grupa Job) to agencja zatrudnienia działająca na polskim rynku od 2006 roku (nr wpisu do rejestru: 3000). Dzięki nam podejmiesz pracę tymczasową lub znajdziesz stałe zatrudnienie. Za naszym pośrednictwem miesięcznie pracuje kilka tysięcy osób w całej Polsce. Prowadzimy procesy rekrutacyjne na stanowiska wszystkich szczebli, również w ramach projektu TAKpełnosprawni promującego zatrudnianie i integrację osób z niepełnosprawnością.

Obecnie dla naszego Klienta lidera w branży samochodowej, przemysłowej i lotniczej prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Pracownik Linii Produkcyjnej
Rozpocznij proces zatrudnienia lub po prostu dowiedz się wszystkiego o naszej ofercie!

Nr ref.: PLP/Lodz_Tomaszowska1/112018/JW
Miejsce pracy: Łódź-Widzew lub Górna - możliwość wyboru miejsca pracy!

Bezpłatny dojazd do Zakładu Pracy: Pabianice, Orpelów, Łask.

Nasza oferta:
- stawka podstawowa + wysokie premie( nawet do 1 200 w zależności od systemu pracy)
- lekka praca dla każdego- NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA
- nadgodziny płatne dodatkowo
- dodatek do pracy w godzinach nocnych
- praca w systemie 3 zmianowym lub 4 brygadowym
- stabilne zatrudnienie na umowę o pracę

Zadania:
- pakowanie czyszczenie, wykańczanie gotowego produktu
- kontrola jakości
- obsługa maszyn półautomatycznych, uzupełnianie komponentów

Umówimy się na spotkanie!
504-044-338 lub 512-098-539