Łódź - Pracownik linii montażowej / PILNE

Oferty pracy w Piotrkowie Trybunalskim
Kontakt:

16 lis 2018, 17:50

InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.

Obecnie dla naszego Klienta –poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

PRACOWNIK POMOCNICZY PRODUKCJI

Numer referencyjny: PPR/0918/LDZ

Miejsce pracy – ŁÓDŹ-WIDZEW

Oferujemy:

Praca w systemie 3-zmianowym (6.00-14.00, 14.00-22.00, 22.00-6.00),
Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową na pełen etat,
Stawka 15 zł brutto+ miesięczne premia
Premia 300 zł brutto za przepracowany pierwszy miesiąc

Zadania:

Montaż urządzeń gospodarstwa domowego,
Obsługa narzędzi np. wkrętarka,
Prace manualne na linii produkcyjnej,
Kontrola jakości i zgłaszanie na bieżąco problemów,
Przestrzeganie standardów firmy.

Oczekiwania:

Motywacja do podjęcia pracy,
Zdolności manualne i techniczne,
Dbałość o jakość pracy,
Dyspozycyjność do pracy na 3 zmiany.

Telefon: 666 826 260