Piotrków Trybunalski 16 zł/h Pracownik Sortowni Przesyłek

Oferty pracy w Piotrkowie Trybunalskim
Kontakt:

16 lis 2018, 17:46

Pracownik Sortowni / Pracownik Magazynu

Miejsce pracy: 97-300 Piotrków Trybunalski ul.Sulejowska 45

CIEKAWA PRACA, ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIE!!!

ZADZWOŃ I ZAPYTAJ!

ZADANIA:

• Przyjmowanie, rozładunek i załadunek samochodów z przesyłkami
• Sortowanie przesyłek
• Przygotowanie przesyłek do załadunku – pakowanie przesyłek
do opakowań zbiorczych, tworzenie palet

OFERUJEMY:

• Stawka godzinowa do 16 zł brutto/h (od 1 października 2018)
• Premia za każde polecenie 200 zł brutto (jeśli polecisz nam innego kandydata, który przepracuje z nami minimum 21 dni roboczych, za każdego)
• Wynagrodzenie chronione przed zajęciem komorniczym (pomoc w załatwieniu formalności)
• Zatrudnienie w oparciu o PEŁNOSKŁADKOWĄ umowę zlecenie (płatne chorobowe).
• Zdobycie doświadczenia zawodowego w największej firmie z sektora logistycznego.
• Zmiany: wtorek - sobota 00:00 - 7:00 lub poniedziałek do piątek 15:00-22:00
-dodatkowo 02:00-06:00, 17:00-21:00

WYMAGANIA:

• Umiejętności pracy w zespole
• Sumienności i motywacja do pracy
• Chęć do pracy fizycznej.

ontakt telefoniczny Paulina 537 439 888