Operator produkcji Tczew 2700 zł brutto

Oferty pracy w Tczewie
Kontakt:

14 lis 2018, 14:00

Grupa Progres to firma z polskim kapitałem oferująca bogaty wachlarz usług, począwszy od pracy tymczasowej, rekrutacji stałych, doradztwa biznesowego i szkoleń. . Dołącz do nas i ciesz się z każdego dnia pracy!

Obowiązki:
- obsługiwanie i nadzorowanie pracy maszyn i urządzeń stosowanych w procesie produkcji okien
- wykonywanie zadań związanych z procesem produkcji stolarki PCV i Aluminium
- utrzymywanie porządku w miejscu pracy

Wymagania:
- chęć do pracy w systemie II zmianowym
- dyspozycyjność
- pracowitość i sumienność
- DOŚWIADCZENIE NIE WYMAGANE

Oferujemy:
- umowę o pracę tymczasową
- bardzo dobre warunki zatrudnienia
- możliwość zdobycia cennego doświadczenia w renomowanej firmie produkcyjnej
- premiowy system wynagradzania

Telefon: 607 120 411