Pracownik produkcji- praca od zaraz ! 15,50 brutto/h+premia

Oferty pracy w Gdyni
Kontakt:

14 lis 2018, 11:27

Biuro Rekrutacji Pracowników Actio HR SP. z o.o. dla Naszego Klienta znanej międzynarodowej firmy produkcyjnej poszukujemy osoby na stanowisko:
OPERATOR PRODUKCJI
NR REFERENCYJNY: PPROD/07/18
MIEJSCE PRACY : GDYNIA

OBOWIĄZKI:
Pakowanie ręczne i maszynowe materiałów i wyrobów w kartony, pudła, torby, pojemniki i kontenery,
Przenoszenie i dostarczanie do i z magazynu materiałów potrzebnych do produkcji,
Współpraca z magazynem.

WYMAGANIA:
Wykształcenie zawodowe lub średnie,
Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
Gotowość do pracy od poniedziałku do piątku w systemie 3-zmianowym,
Ważna książeczka sanitarno - epidemiologiczna
Zdolność pracy w zespole,
Zdolności manualne.

OFERUJEMY:
Umowę o pracę,
Dwuskładnikowe wynagrodzenie : podstawa +premie
Pracę od poniedziałku do piątku w systemie 3-zmianowym,
Możliwość zdobycia doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji.

Telefon: 58 340 99 00