Asystent Projektanta w branży drogowej

Oferty pracy w Zamościu
Kontakt:

13 lis 2018, 14:48

POSZUKUJEMY OSOBĘ NA STANOWISKO ASYSTENT PROJEKTANTA BRANŻY DROGOWEJ

Obowiązki:

- wykonywanie pod nadzorem Projektanta opracowań projektowych w zakresie branży drogowej, koncepcji programowo-przestrzennych, projektów budowlanych i wykonawczych,
- przestrzeganie procedur Systemu Zarządzania Jakością,
- wykonywanie innych czynności z polecenia przełożonego w ramach prac związanych z realizacją zadań projektowych.

Wymagania:

- wykształcenie średnie techniczne (specjalność drogowa) lub wyższe techniczne (specjalność drogowa)
- znajomość obsługi programów projektowych, m.in. AutoCAD
- znajomość obsługi pakietu Office
- umiejętności organizacyjne oraz wysoka samodyscyplina
- terminowość oraz umiejętności pracy samodzielnej i w zespole
- czynne prawo jazdy kat. B

Mile widziane:

- doświadczenie w projektowaniu dróg

Oferujemy:

- długofalową współpracę opartą o stałe zatrudnienie
- możliwość zdobycia doświadczenia oraz podnoszenia kwalifikacji
- pracę w przyjaznym i zaangażowanym zespole
- pomoc w zdobyciu wiedzy i praktyki, niezbędnej do uzyskania uprawnień budowlanych

Telefon: 84 639 20 53