Serwisant instalacji solarnych

Oferty pracy w Zamościu
Kontakt:

13 lis 2018, 14:47

Firma SOLARTIME jako lider branży solarnej w Polsce poszukuje:
Serwisantów instalacji solarnych- hydraulików
Region: lubelskie/ podkarpackie
Opis stanowiska:
• serwis instalacji solarnych
• naprawa ubytków izolacji
• usuwanie awarii na instalacjach
• obsługa i korzystanie z narzędzi montażowych i pomiarowych,
• diagnozowanie awarii
• podłączenie zbiornika do instalacji ciepłej/zimnej wody i co
• napełnianie układu solarnego glikolem
• uruchomienie instalacji
• prowadzenie pojazdu służbowego
• dbałość o poprawne stosunki z klientami
Wymagania:
• wykształcenie zasadnicze zawodowe lub średnie techniczne - mile widziane
• doświadczenie na stanowisku hydraulika
• umiejętność demontażu i usunięcia starych instalacji
• doświadczenie w diagnozowaniu wad i usterek w instalacji (przecieki wody lub glikolu)
• sprawność w wymianie uszkodzonych części, naprawie
• umiejętność doboru odpowiednich materiałów i odpowiednia gospodarka materiałowa
• umiejętność czytania rysunków technicznych
• prawo jazdy kat. B
• sumienność oraz staranność w wykonywaniu prac,
• umiejętność samodzielnego posługiwania się dokumentacją techniczną
Oferujemy:
• umowę o pracę, pełne ubezpieczenie
• możliwość awansu, podnoszenia kwalifikacji zawodowych i rozwoju osobistego,
• wszelkie niezbędne narzędzia pracy,
• pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku
• stałość pracy (nie sezonowość)
• dodatkowy atrakcyjny system motywacyjny

Telefon: 17 859 02 40