PRACOWNIK PRODUKCJI - Radzyń Podlaski - Podpisz UMOWĘ O PRACĘ, Premie

Oferty pracy w Radzyniu Podlaskim
Kontakt:

13 lis 2018, 14:23

HR Global Group – jesteśmy certyfikowaną agencją pracy tymczasowej, doradztwa personalnego i pośrednictwa pracy (certyfikat nr 12576), w 100% z polskim kapitałem.

Dla naszego Klienta, firmy z branży ciastkarskiej poszukujemy osób na stanowisko:

Pracownik produkcji
Miejsce pracy: Radzyń Podlaski

Zakres obowiązków:
• Praca przy linii produkcyjnej
• Zbieranie ciastek z linii produkcyjnej i pakowanie produktów do kartonów zbiorczych

Wymagania:
• Mile widziane również osoby bez doświadczenie na produkcji
•Książeczka sanitarno-epidemiologiczna lub orzeczenie lekarskie do celów sanitarno-epidemiologicznych (jeśli nie posiadasz, nie przejmuj się, zgłoś się już teraz do spotkania rekrutacyjnego, z zatrudnieniem zaczekamy na Ciebie aż wyrobisz)
• Dyspozycyjność do pracy w systemie 4-brygadowym
• Odpowiedzialność i zaangażowania do pracy

Oferujemy:
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę z HR Global Group, a następnie możliwość zatrudnienia na umowę o pracę bezpośrednio przez firmę będącą z branży ciastkarskiej
• Stawka 12,55 zł brutto za godzinę pracy w dzień,
- Stawka około 15,05 zł brutto za godzinę pracy w nocy (za każdą godzinę pracy w nocy przyznawany jest dodatek około 2,50 zł brutto do stawki 12,55 zł za godzinę pracy w dzień),
• W październiku i w listopadzie, okres rozliczeniowy jednomiesięczny, w przypadku wypracowania nadgodzin w danym miesiącu, wypłacamy dodatki za wypracowane nadgodziny (50% lub 100% zgodnie z kodeksem pracy) razem z wynagrodzeniem za dany miesiąc,
• W grudniu i w styczniu, okres rozliczeniowy dwumiesięczny, w przypadku wypracowania nadgodzin w grudniu i w styczniu, wypłacamy dodatki za wypracowane nadgodziny (50% lub 100% zgodnie z kodeksem pracy) razem z wynagrodzeniem za styczeń.
• Praca na 3 zmiany wg następującego grafiku, 2 dni pracy w godzinach 6-14, 2 dni pracy w godzinach 14-22, 2 dni pracy w godzinach 22-6, 2 dni wolne
• Atrakcyjne premie za brak nieobecności w pracy oraz uznaniowe,
• Zatrudnienie w renomowanej firmie oraz możliwość zdobycia cennego doświadczenia
• Wsparcie koordynatora na miejscu w firmie
• PODPISZ UMOWĘ O PRACĘ, PRACUJ I ZARABIAJ OKOŁO 2500-300 0 zł brutto miesięcznie

Telefon: 691 551 398