Magazynier - narzędziowiec

Oferty pracy w Parczewie
Kontakt:

11 lis 2018, 02:49

Fabryka Kabli Elpar Sp. z o.o. od 1990 r. specjalizująca się w produkcji kabli i przewodów elektroenergetycznych, w związku z dynamicznym rozwojem, poszukuje obecnie kandydata/kandydatki na stanowisko:

Miejsce pracy: Parczew

woj. Lubelskie

Główne zadania:

Prowadzenie magazynu części zamiennych i narzędziowni

· przyjmowanie części zamiennych i układanie ich na półkach

· wydawanie części zamiennych

· wypożyczanie narzędzi i kluczy

· prowadzenie rejestru gwarancji

· stały nadzór nad stanem minimalnym i maksymalnym części i narzędzi

· składanie zapotrzebowania na zakupy do działu zaopatrzenia

Wymagania:

· doświadczenie na stanowisku magazyniera lub sprzedawcy w sklepie narzędziowym, technicznym itp.

· prawo jazdy kat. B

· uprawnienia na wózek jezdniowy podnośnikowy

Oferujemy:

· Pracę w nowoczesnej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku

· Stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy

· Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do zajmowanego stanowiska

· Możliwość rozwoju zawodowego w prężnie działającej organizacji

Telefon: 539 735 931