Magazynier

Oferty pracy w Parczewie
Kontakt:

11 lis 2018, 02:47

Firma SOBIANEK Sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowisko: Magazynier.

Miejsce pracy: Parczew

Obowiązki:
• Rozładunek i przyjęcie towaru do magazynu,
• Kompletacja zamówień i wydawanie towarów z magazynu,
• Przygotowywanie towarów do wysyłki,
• Dbanie o porządek w przestrzeni magazynowej oraz powierzone mienie.

Od kandydatów oczekujemy:
• Posiadanie uprawnień na obsługę wózka widłowego
• Pracowitość, zaangażowanie, uczciwość
• Umiejętność pracy w zespole
• Mile widziane doświadczenie zawodowe na stanowisku magazyniera

Oferujemy:
• Pracę w stabilnej firmie,
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
• Szkolenia i możliwość rozwoju.

Telefon: 572 326 536