Sekretarka

Oferty pracy w Parczewie
Kontakt:

11 lis 2018, 02:47

Firma SOBIANEK powstała w 1992 roku, zajmujemy się dystrybucją środków do produkcji rolnej, węgla oraz skupem zbóż. Nasz dynamiczny rozwój powoduje nieustanne zapotrzebowanie na kreatywnych i uzdolnionych pracowników, którzy chcą realizować swoje pomysły i dążyć do doskonalenia swoich umiejętności.

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko Sekretarka.

Zadania i obowiązki:

• obsługa sekretariatu firmy, w tym odbieranie i wysyłanie poczty, odbieranie telefonów, prowadzenie korespondencji e-mail
• prowadzenie bieżącej ewidencji dokumentów przychodzących i wychodzących
• zamawianie materiałów i artykułów biurowych
• monitoring bieżących wydarzeń branżowych, wyszukiwanie i przetwarzanie istotnych informacji
• dbanie o czystość i sprawność sprzętu biurowego, miejsca pracy oraz biura
• inne zadania zlecone przez przełożonych

Wymagania:

• bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w tym umiejętność redagowania dokumentów, obsługa baz danych Excel, prowadzenie korespondencji seryjnej
• wykształcenie średnie lub wyższe
• umiejętność obsługi urządzeń biurowych
• samodzielność oraz bardzo dobra organizacja pracy
• entuzjazm, inicjatywność oraz gotowość do podejmowania nowych wyzwań
• rzetelność, odpowiedzialność, wysoka kultura osobista

Oferujemy:

• pełnoetatowe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji
• możliwość rozwoju i zdobywania doświadczenia zawodowego

Telefon: +48 83 354 44 99