Praca od zaraz! Biuro - wysokie wynagrodzenie. Chełm

Oferty pracy w Chełmie
Kontakt:

11 lis 2018, 01:08

Jesteśmy firmą funkcjonującą na terenie Polski od 2014 roku. W związku z dynamicznym rozwojem naszej filii poszukujemy osoby na stanowisko konsultanta telefonicznego.

Nie zależnie od tego czy posiadasz doświadczenie, czy jesteś osobą początkującą i rozpoczynasz budować swoją karierę zawodową to oferta skierowana jest właśnie do Ciebie!

Opis stanowiska:

- Praca polega na telefonicznym kontakcie z klientem w celu informacyjnym,
- Rejestrowanie osób na spotkania o tematyce prozdrowotnej (bez sprzedaży),
- Dbanie o wysokie standardy przeprowadzanych rozmów z klientem.

Naszym pracownikom oferujemy:
- Gwarantowaną stawkę godzinową 12,50zł/netto przy pełnym etacie,
- Zatrudnienie na korzystnych warunkach w oparciu o Umowę zlecenie,
- Pracę w systemie jednozmianowym oraz w dwie wybrane przez siebie soboty,
- Szybką możliwość awansu oraz podnoszenia własnych kompetencji,
- Atrakcyjny system premiowy oraz cotygodniowe konkursy motywujące,
- Unormowany czas pracy oraz grafik ustalany z tygodniowym wyprzedzeniem,
- Wsparcie zdrowotne poprzez pakiet prywatnej opieki medycznej,
- Bezpłatne szkolenie wstępne przygotowujące do pracy,
- Pomoc ze strony kadry na każdym etapie pracy zawodowej.

Pracuj razem z nami jeżeli:
- Jesteś osobą dyspozycyjną minimum 30 godzin tygodniowo,
- Twoją zaletą jest dobra dykcja oraz chętnie nawiązujesz kontakt z innymi ludźmi,
- Jesteś sumienną osobą, dla której ważny jest rozwój osobisty,
- Marzysz o pracy w miłej atmosferze.

Telefon: 517 262 782