Pracownik Pakujący w Zakładzie Mięsnym Wasąg

Oferty pracy w Biłgoraju
Kontakt:

10 lis 2018, 12:53

Zakład Mięsny Wasąg, znany producent branży mięsnej i wędliniarskiej poszukuje pracownika na stanowisko:

PAKOWACZ

Miejsce pracy: 23-400 Biłgoraj, Hedwiżyn 118

Wynagrodzenie: 2000-250 0zł netto

Oferujemy:

-pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie zajmującej się produkcją żywności;

-możliwości poszerzania swojej wiedzy i umiejętności;

-atrakcyjne wynagrodzenie

-samodzielne zadania oraz ciekawe wyzwania zawodowe

-stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

-wsparcie ze strony doświadczonych pracowników

-możliwość przygotowania do objęcia stanowiska w przypadku braku doświadczenia

-pracę na zmianę nocną (początek pracy o godzinie 18)

Zakres obowiązków:

-praca przy pakowaniu mięsa oraz wyrobów gotowych

-obsługa maszyn pakujących

-dbanie o czystość stanowiska pracy

-realizacja zamówień

Wymagania:

-umiejętność pracy w zespole, zaangażowanie, odpowiedzialność

-dobra organizacja pracy

-otwartość i komunikatywność

-duże zaangażowanie, entuzjazm i zapał w wykonywaniu obowiązków

Telefon: 785 626 340