Programista CNC -Laser

Oferty pracy w Lublinie
Kontakt:

09 lis 2018, 01:29

Firma PPH KRYSTIAN Krystian Klementowicz poszukuje pracowników na stanowisko:

Zakres obowiązków:

Pisanie i modyfikacja programów CNC-LASER zgodnie z wymogami produkcyjnymi,
Nadzorowanie operacji technologicznych w toku produkcji,
Wsparcie techniczne działu produkcyjnego.
Wymagania

Doświadczenie w programowaniu maszyn CNC -LASER,
Znajomość procesów obróbki laserowej metalu oraz programowania maszyn CNC
Znajomość rysunku technicznego,
Znajomość programów SICAM i AUTO CAD
Umiejętność czytania i interpretacji dokumentacji technicznej,
Znajomość procesów technologicznych
Umiejętność analitycznego myślenia oraz rozwiązywania problemów,
Sumienność i rzetelność

Oferujemy

· zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

· atrakcyjne wynagrodzenie, premie

· podnoszenie kwalifikacji zawodowych, szkolenia etc.

· pracę w fajnym zespole i przyjaznej atmosferze

Telefon: 817 443 221