Pracownik produkcji w Holandii bez znajomości jęz. angielskiego

Oferty pracy w Ropczycach
Kontakt:

08 lis 2018, 14:23

Euro Personnel Agencja Pracy Marta Rymut - NR CERTYFIKATU 9988 dla swojego partnera w Holandii poszukuje osoby na stanowisko:

Pracownik produkcji – możliwość wyjazdu w parze

Opis stanowiska:
- pakowanie warzyw i owoców
- produkcja sosów i kiełbasek
- praca przy mięsie
- pielęgnacja kwiatów w szklarni
- zbiory pomidorów
- prace polowe z dużą ilością godzin
- produkcja sera
- praca przy myciu skrzynek bez stawek wiekowych
- zbieranie zamówień (order picker)

Wymagania:
- motywacja do pracy
- zaangażowanie
- prawo jazdy kat.B mile widziane
- znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od stanowiska pracy
- praca na pełny etat (możliwość nadgodzin)
- ubezpieczenie holenderskie
- zakwaterowanie
- opiekę polskiego koordynatora
- codzienne dojazdy do pracy z miejsca zakwaterowania

Telefon:17 222 7137