Automatyk - programista PLC/HMI/SCADA

Oferty pracy w Łańcucie
Kontakt:

08 lis 2018, 01:03

MONAWI inżynieria produkcji
Producent maszyn i systemów transportu technologicznego.
W związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy Automatyków do wzmocnienia naszego zespołu inżynierów.

Opis stanowiska:
Programowanie sterowników PLC, paneli operatorskich HMI, systemów wizualizacji SCADA
Projektowanie układów sterowania
Tworzenie dokumentacji; schematów elektrycznych

Wymagania:
Wykształcenie kierunkowe: Automatyka, Elektrotechnika, Robotyka
Mile widziana znajomość sterowników Omron
Znajomość angielskiego na poziomie komunikatywnym
Samodzielność, umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:
Ciekawą i rozwijającą pracę w zespole inżynierów
Szkolenia specjalistyczne
Możliwość rozwoju zawodowego

Telefon: 502 211 848