Kierowca autobusu miejskiego - praca w Warszawie

Oferty pracy w Sanoku
Kontakt:

08 lis 2018, 00:40

Business Line Support dla firmy będącej liderem rynku w obsłudze autobusowego transportu miejskiego w Warszawie, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Kierowca autobusu miejskiego - Warszawa

region pracy: aglomeracja warszawska

Zadania:
- prowadzenie autobusu w komunikacji miejskiej w aglomeracji warszawskiej (nowe autobusy od 2016r. - 9, 12, 18 metrów długości z automatyczną skrzynią biegów

Wymagania:
- prawa jazdy kat. D
- świadectwo kwalifikacji na przewóz osób kod 95
- zaświadczenie o niekaralności z KRK nie starsze niż 3 miesiące

Oferta:
- umowa o pracę
- wysokie wynagrodzenie wg stawki godzinowej + premia regulaminowa
- płatne nadgodziny
- dodatek za pracę w godzinach nocnych
- dla pracowników spoza Warszawy firma pomaga w zakwaterowaniu
- firma zapewnia odzież służbową wraz z obuwiem
- bardzo bogaty zakładowy fundusz świadczeń socjalnych: premie świąteczne, dofinansowanie do wczasów, opieka medyczna

Telefon: 22 111 50 39