Praktykant/ka w dziale HR w Randstad Rzeszów ( darmowe)

Oferty pracy w Rzeszowie
Kontakt:

07 lis 2018, 11:16

Masz dużo czasu wolnego , który chciałbyś/abyś owocnie zagospodarować?
Już teraz masz szansę zdobyć cenne doświadczenie w jednej z najlepszych Agencji Doradztwa Personalnego na świecie.

oferujemy

- poznanie procesu rekrutacyjnego od A do Z
- możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmie
- poznanie tajników lokalnego rynku pracy
- dedykowany opiekun praktyk
- przyjazna atmosfera pracy

zadania

- wsparcie zespołu w prowadzonych projektach rekrutacyjnych ( m.in. obszar logistyki, sprzedaży, HR-u, administracji, marketingu)
- telefoniczne i mailowe kontakty z kandydatami
- wyszukiwanie kandydatów pod kątem prowadzonych projektów
- administrowanie bazą danych
- udział w spotkaniach rekrutacyjnych

oczekujemy

- dyspozycyjności min. 20 godzin tygodniowo w okresie 3 miesięcy
- wspierania specjalistów w bieżących procesach rekrutacyjnych
- chęci i motywacji do rozwoju osobistego
- zaangażowania

Telefon: 605 124 649