Konsultant ds. rekrutacji i selekcji pracowników

Oferty pracy w Rzeszowie
Kontakt:

07 lis 2018, 11:12

Agencja Zatrudnienia Covebo Work Office (KRAZ 1145) od ponad 15 lat skutecznie kieruje polskich kandydatów do holenderskich i belgijskich przedsiębiorców. Aktualnie poszukujemy pracowników do naszych wewnętrznych struktur na stanowisko Konsultant ds rekrutacji i selekcji pracowników.

Opis stanowiska:

Analiza i selekcja aplikacji kandydatów
Przeprowadzanie spotkań i rozmów kwalifikacyjnych z kandydatami oraz weryfikacja ich umiejętności i doświadczenia
Samodzielne prowadzenie projektów rekrutacyjnych
Poszukiwanie alternatywnych źródeł pozyskiwania kandydatów
Reprezentowanie firmy na targach pracy
Podpisywanie umów z pracownikami
Tworzenie bazy kandydatów
Prowadzenie aktywnych działań rekrutacyjnych zgodnych z planami zatrudnienia i bieżącymi potrzebami firmy na rynek holenderski

Wymagania:

Mile widziane doświadczenie w rekrutacji, sprzedaży lub obsłudze klienta
Duża motywacja do wykonywania zadań związanych z pozyskiwaniem personelu
Bardzo dobra znajomość j. angielskiego bądź holenderskiego
Komunikatywność oraz ukierunkowanie na cel
Wysoka kultura osobista
Prawo jazdy kat. B mile widziane
Praktyczna znajomość pakietu MS Office
Dobra organizacja czasu pracy, umiejętność ustalania priorytetów i wielozadaniowość

Oferujemy

Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
System premiowy
Prywatną opiekę medyczną
Delegacje zagraniczne
Możliwość rozwoju zawodowego
Pracę w dynamicznym zespole, zapewniającym wsparcie i wyjątkową atmosferę pracy
Ciekawą i rozwojową pracę w branży HR
Przyjazną atmosferę i wsparcie w adaptacji
Pracę w nowoczesnym biurze w centrum miasta, ze wszystkimi niezbędnymi narzędziami do pracy
Możliwość rozwijania kompetencji i kwalifikacji poprzez uczestnictwo w szkoleniach
Możliwość udziału w cyklicznych spotkaniach dla zespołu (imprezy firmowe, wyjazdy integracyjne, wspólne wyjścia na wydarzenia kulturalne).

Telefon: +48 77 545 75 75