Tłumacz/pracownik sklepu internetowego z niemieckim

Oferty pracy w Krapkowicach
Kontakt:

25 paź 2018, 02:27

Poszukujemy osoby chcącej dołączyć do naszego zespołu i wspierać prowadzony przez nas projekt – rozwój międzynarodowego internetowego sklepu meblowego lectus24.de.

Proponujemy:
- pracę na etacie w naszym biurze w Krapkowicach - brak możliwości pracy w systemie zdalnym
- elastyczne godziny pracy
- atrakcyjne wynagrodzenie, premie i bonusy
- dużą samodzielność i realny wpływ na tworzone projekty
- współpracę ze zgranym zespołem ludzi oddanych swojej pracy oraz realne możliwości awansu

Zakres obowiązków:
- Tworzenie opisów produktów, tekstów sprzedażowych oraz tłumaczenie strony sklepu internetowego na język niemiecki
- prowadzenie i monitorowanie konta sprzedażowego na platformie Ebay
- obsługa klienta.

Wymagamy:
- znajomości języka niemieckiego w mowie i piśmie (warunek konieczny),
- kreatywność, samodzielność, inicjatywa, pasja, zaangażowanie i dokładność,
- szybkość w uczeniu się nowych rzeczy i otwartość na wiedzę,
komunikatywność oraz wysoka kultura osobista.

Mile widziane:
- podstawowa znajomość Photoshopa
- doświadczenie w obsłudze internetowych platform sprzedażowych
- doświadczenie w zakresie marketingu internetowego
- rozeznanie w branży meblarskiej
- duża chęć rozwoju osobistego

Ponadto oferujemy:
- zaopatrzony kącik kuchenny: owocowe poniedziałki, nielimitowany dostęp do kawy, darmowy parking, imprezy firmowe, etc.
- dobrą atmosferę i ciekawych ludzi.

Telefon: 697 850 663