Magazynier operator wózka widłowego / podnośnika teleskopowe

Oferty pracy w Krapkowicach
Kontakt:

25 paź 2018, 02:25

Firma Hale Carlo sp. z o.o. jest jednym z największych producentów hal namiotowych w Polsce. W związku z zakończoną ostatnio rozbudową, a także dalszymi planami rozwojowymi poszukuje kandydatów do pracy na następujące stanowiska:

Magazynier operator wózka widłowego/ podnośnika teleskopowego

Zakres obowiązków:
- wydawanie i przyjmowanie towaru zgodnie z otrzymanymi dokumentami.
- rozładunek towaru z pojazdu przy użyciu wózka widłowego i jego rozmieszczenie na magazynie,
- przygotowanie materiałów do wysyłki,
- kontrola stanu jakościowego wydawanego/ przyjmowanego towaru,
- prace magazynowe, porządek na terenie magazynu i placu

Wymagania:
- uprawnienia na obsługę wózka widłowego.
- odpowiedzialność , systematyczność i zaangażowanie,
- umiejętność obsługi komputera,

-doświadczenie min. 3 lata,
- wykształcenie zawodowe - mile widziane,

Oferujemy:
- konkurencyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia i umiejętności + premie miesięczne
- stałą pracę w nowoczesnej międzynarodowej firmie
- bardzo dobre warunki socjalne ,
- możliwość dalszego rozwoju i awansu,

Telefon: 608 153 600