Kierowca C + E w transporcie międzynarodowym - Krapkowice

Oferty pracy w Krapkowicach
Kontakt:

25 paź 2018, 02:22

Paul Schockemöhle Logistics Polska Sp. z o. o.
W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Kierowca C + E
w transporcie międzynarodowy,
Miejsce stacjonowania: Krapkowice
Do głównych zadań wybranej osoby należeć będzie będzie kierowanie zestawami (ciągnik siodłowy z naczepą) w ruchu międzynarodowym oraz dbałość o najwyższą jakość wszelkich realizowanych zadań.
Jeśli:
• posiadasz niezbędne uprawnienia do kierowania zestawami (prawo jazdy kat. C+E, kurs na przewóz rzeczy, aktualne badania lekarskie oraz psychologiczne, aktualną kartę kierowcy do tachografu cyfrowego)
• masz doświadczenie jako kierowca w transporcie międzynarodowym
• należycie obchodzisz się i dbasz o powierzony sprzęt
• wykonujesz swoje zadania rzetelnie i dokładnie
• jesteś osobą uczciwą i godną zaufania
• lubisz być częścią zespołu
To właśnie Ciebie szukamy!
Zapewniamy:
• atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe
• atrakcyjny system premiowy
• umowę o pracę
• diety
• terminowe wypłaty wynagrodzeń
• nowoczesny oraz bezpieczny tabor
• bardzo dobre uposażenie
• udział w szkoleniach
• pracę wśród przyjaznych i zaangażowanych ludzi

Tel. +48 77 4519529