Specjalisya ds. handlowych

Oferty pracy w Strzelcach Opolskich
Kontakt:

25 paź 2018, 02:05

Firma Energo Mechanik Sp. z o.o. działająca w branży metalowej jako producent maszyn i urządzeń dla energetyki cieplnej oraz górnictwa poszukuje pracownika na stanowisku:
Specjalista ds. handlowych
Miejsce pracy: Strzelce Opolskie
Region: opolskie

Obowiązki:
• Przygotowywanie zapytań ofertowych oraz ofert i umów sprzedaży.
• Poszukiwanie rynków zbytu dla nowy i dotychczasowych produktów.
• Nadzór nad realizacją umów i zleceń.
• Aktywne rozwijanie kontaktów biznesowych
Oczekiwania:
• Wykształcenie min. Średnie techniczne
• Znajomość rysunku technicznego
• Znajomość języka angielskiego – mile widziana
• Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
• Prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
• Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia zawodowego
• Pracę pełną wyzwań,
• Niezbędne narzędzia pracy
• Możliwość rozwoju zawodowego
• Możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań

Telefon: 509 503 704